FOTO  HKK Široki-KK Varda 82:66

Gosti se kao obično nisu ugodno proveli na Pecari, s obzirom da su poraženi rezultatom 82:66.

Košarkaši Širokog agresivno su pristupili ovoj utakmici, i već u prvoj četvrtini stvorili prednost od 10 koševa razlike (23:13). Do kraja prvog poluvremena koš razlika domaćih povisila se na +16 (45:29), a do kraja susreta bilo je samo pitanje u kolikom minusu će ostati gostujuća momčad. No, Varda je odlično ušla u treću četvrtinu u kojoj su bili bolji od domaće momčadi (14:21). Ipak, iskusna momčad Ivana Velića u zadnjoj četvrtini nije posustajala, te su do kraja susreta svoju prednost povećali na +16 (82:66:)

Najefikasniji u redovima Širokog bili su Pilepić(24 poena), Planinić(10) i Vladović(9). Kod gostujuće momčadi istaknuli su se Đurđević(13 poena) i Mičeta(11).