HKK ''Čapljina Lasta'' - OKK ''Čelik'' Zenica 107:68

HKK Čapljina, kk servitium, HKK Čapljina, okk čelik, HKK Čapljina, HKK Brotnjo, HKK Čapljina, toni blažević, sportaš godine, izbor, Čapljina
Čak štoviše, u posljednje tri utakmice, otkako ih vodi Toni Blažević, primili su u prosjeku puno manje koševa nego što je to bio slučaj dok ih je vodio Vlašić. Večeras su na domaćem terenu sa visokih 107:68 porazili OKK ''Čelik'' iz Zenice.

Prvu četvrtinu Čapljinci otvaraju nešto slabijom igrom, što je odgovaralo gostima iz Zenice, koji predvođeni playom Richardsonom prvu četvrtinu dobivaju rezultatom 24:23. Čapljinci su se u drugoj četvrtini trznuli, pojačali napad te stabilizirali obranu, pa se na poluvrijeme otišlo sa prednošću Čapljine od 10 koševa razlike (48:38).

Drugo poluvrijeme se nastavlja atraktivnim potezima; primjerice Marka Jagodića, koji je par puta na dodavanje Krste Bjelice loptu atraktivno zakucao u koš Čelika, što je publiku podiglo na noge i izazvalo burne ovacije. Isto je par puta ponovio i Jozo Brkić, koji je također bio nagrašen burnim pljeskom. Treća četvrtina završava rezultatom 72: 53 za Čapljinu.

U posljednoj četvrtini trener Blažević priliku daje i najmlađim igračima, tako da su svoje prve koševe u Premijerligaškoj karijeri postigli Maslać i Previšić. U drugom dijelu posljednje četvrtine Čapljinu je predvodio u potpunosit podmlađeni sastav, koji je goste doslovce dotukao i utakmicu završio rezultatom 107:68.

Najbolji u redovima Čapljine bili su Jagodić - Kuridža sa 28, Brkić sa 15 i Bjelica sa 12 koševa, dok su goste predvodili Hrnčić sa 17, Begagić sa 14 i Richardson sa 10 koševa.