HKK '' Čapljina- Lasta '' - KK '' Sloboda '' 97:88

HKK Čapljina, HKK Čapljina, ks herceg bosna, kosarka, hkkčapljina, HKK Čapljina, HKK Čapljina, HKK Široki, HKK Čapljina, kosarka, HKK Čapljina, kosarka, kosarka, HKK Široki, juniori, kosarka, Eurobasket, HKK Široki TT Kabeli, Cibona, cedevita, Europsko prvenstvo, kosarka, Hrvatska, grčka, Eurobasket, Eurobasket, Eurobasket, HKK Zrinjski, HKK Široki TT Kabeli, Coleman Collins, HKK Široki, kosarka, Tomislavgrad, kosarka, prva liga BiH košarka, kosarka, HKK Brotnjo, kosarka, ABA liga, kosarka, rezultati, 12. kolo, ABA liga, kosarka, KK Cedevita, partizan, duško ivanović, BIH, zoran planinić, Efes Pilsen, kosarka, Svjetsko prvenstvo, Darijo Šarić, KK Cibona, KK Cedevita, kosarka, kosarka, juniori, kosarka, košarkaš, juniori, Mladi hrvatski košarkaši, košarkaši, Slovenija, SAD, košarkaši, SAD, ABA liga, KK Cibona, KK Cedevita, ABA liga, ABA liga, nba, NBA liga , koš, kosarka, ABA liga, ABA liga, ABA liga, KK Cedevita, reprezentacija BIH, fiba, Hrvatska košarkaška reprezentacija, Kruno
Ekipa Čapljine predvođena trenerom Antom Nazorom i ovaj put dala je svoj maksimum, te su pokazali odličnu složnost i dobru igru. Kod Čapljina Laste najefikasniji bio je Jagodić sa 30 koševa poslje njega sljede: Zdravković 25, Baković 14, Brkić 11 i Radovanović 6. U ekipi Slobode ovu utakmicu predvodio je igrač Dejan Jeftić sa 22 koša, Halilbegović 17, Hrnčić 13 te Adamović 11.

Čapljina je u ovu utakmicu ušla dosta dobro te je prvu četvrtinu dobila rezultatom 22:21. Igrači KK '' Slobode '' u drugoj četvrtini znatno padaju te ih Čapljinci dobivaju rezultatom 25:14.Nakon poluvremena, ekipa Čapljine ponovno se vraća i dominira trećom četvrtinom uz rezultat 32:20. Četvrta četvrtina počela je dobro, no u redovima Čapljine ulaze i juniori koji su dobili priliku za igru u ligi 6. Već pred kraj koncentracija domaće ekipe pada, te ih gosti dobivaju rezultatom 33:18.  Ekipa Čapljine burno je pozdravljena od strane publike za ulazak u FinalFour.
Košarkaši Čapljine prvu utakmicu playoff-a igraju u Širokom Brijegu u subotu ( 1.svibanj).

Sudci ove utakmice: Dragan Kralj, Haris Bjedić i Ivan Miličević.

ČA::portal