FOTO  HKK Čapljina Lasta - KK Borac Banja Luka 84:68

Košarkaši Čapljina Laste su ugostili košarkaše Banja Luke, koji su zbog loših vremenskih uvjeta u Čapljinu stigli sa dva sata zakašnjenja, pa je tako utakmica umjesto u 19:00 započela u 20:45 sati, što je na kraju rezultiralo sa svega 200-tinjak posjetitelja, a što inače nije slučaj u čapljinskoj dvorani kad je u pitanju košarka. Unatoč stanci od čak 17 dana bez utakmice domaći košarkaši rutinski su ovu utakmicu priveli kraju i slavili rezultatom 84:68.

Čapljinci su odlično otvorili utakmicu i prvu četvrtinu osvojili rezultatom 29:23. Dominacija domaćina, uz nešto bolju igru gostiju, nastavlja se i u drugoj četvrtini, a na poluvrijeme se odlazi rezultatom 44:33 u korist Čapljine.

Dobra igra Čapljinaca u trećoj četvrtini, koja je završena rezultatom 65:53 već je naslutila pobjedu domaćina, a do kraja su Čapljinci samo povećavali rezultat da bi konačan rezultat glasio 84:68.

Najuspješniji u redovima Čapljine bili su Jozo Brkić sa 22, Marko Jagodić - Kuridža sa 20 i Nemanja Kovačević sa 14 postignutih koševa, dok su goste predvodili Šturanović sa 18, Ivić sa 15 i Lončar sa 13 koševa.

HKK ''Čapljina Lasta'' Čapljina - KK ''Borac'' Banja Luka 84:68