HKK Čapljina-KK Igokea 83:81

Bila je to neizvjesna utakmica zbog kakvih gledatelji i dolaze u košarkaške dvorane. Igokea je došla u Čapljina sa samo jednim porazom u dosadašnjem tijeku prvenstva i namjeravali su nastaviti niz, ali tako nisu mislili košarkaši Čapljine.

Prvu četvrtinu dobili su košarkaši Čapljine rezultatom 22:18, da bi gosti do odmora preokrenuli rezultat i na poluvrijeme otišli sa prednošću 39:46.

U drugom poluvremenu prava drama. U trećoj četvrtini domaći košarkaši noševi puno dvoranom uspijevaju smanjiti rezultat na samo 60:61. Zadnja četvrtina donijela je pravu dramu, i na kraju su domaći ipak upisali zasluženu pobjedu 83:81.

Kod Čapljine su se istakli Jagodić Kuridža sa 27 i Kovačević sa 22, dok su goste predvodili Joksimović sa 19 i Komatina sa 18 ubačenih poena.

Nakon ove utakmice Igokea je prva na ljestvici Lige 13, dok su košarkaši Čapljine na drugom mjestu.