HKK Brotnjo-SKK Student 82:54

Posljednji poraz Brotnju su nanijeli krajem studenog u Mostaru upravo Studenti a od tada je Brotnjo nanizalo pobjede nad košarkašima Gruda, Busovače, Širokog II, Livna, Viteza, Kiseljaka i Rame.

Studenti su u prvom ogledu igranom u Mostaru slavili 74:68 a već nakon dvadeset minuta utakmice u Čitluku bilo je jasno kako će Brotnjo Studentima uzvratiti za poraz. Predvođeni Leskom i Planinićem Čitlučani su na poluvrijeme otišli s prednošću 49:28 što je bilo i više nego dovoljno za „mirno" drugo poluvrijeme.

Deset minuta nastavka proteklo je u izjednačenoj igri, pa je i sama treća četvrtina završila 21:21 a valja istaći kako je u ovom razdoblju igre Milan Brečić za Studente postigao 12 poena od čega polovinu u nizu pred kraj treće četvrtine. Posljednju četvrtinu domaći igrači su iskoristili kako bi još povećali prednost koja je na kraju utakmice iznosila +28 (82:54).

HKK Brotnjo - SKK Student 82:54 (24:15, 25:13, 21:21, 12:5)

HKK Brotnjo: Buntić, Doko, I. Marković 2, D. Marković 2, Barbarić 6, Prskalo, Pehar 13, Lesko 33, Ivanković, Rotim, Pinjuh 7, Planinić 19.

SKK Student: Nikolić, Vulić, Miličević 6, Čavka 2, Brekalo 4, Brečić 21, Hubijar 6, Opančar 5, Đerek 10, Milat.