FOTO  HKK Zrinjski-KK Sloboda 66:67

HKK Zrinjski, kk Sloboda, HKK Zrinjski, balkanska liga

Poraz Plemići mogu zahvaliti samo sebi i loša igra u zadnjoj četvrtini stajala ih je domaćih bodova. Gosti iz Tuzle su praktičkiprvo vodstvo imali upravo kakav je i konačan rezultat utakmice 66:67, ako izuzmemo ono početno 9:11.

Poluvrijeme je završilo rezultatom 56:51, a u završnici smo opet gledali pravu dramu. Ovaj puta je i sreća je okrenula leđa košarkašima Zrinjskog, što su gosti iskoristili i na kraju slavili 66:67.

Kod Zrinjskog su se istakli Hajrić sa 21 i Kahrimanović sa 16 poena, dok je kod gostiju bolji od ostalih bili Albijanić sa 15 i Halilbegović sa 12 poena.

HKK Zrinjski-KK Sloboda 66:67

(22:18, 15:14, 19:19, 10:16)

HKK Zrinjski: Peljto 4 , Mašić , Kahrimanović 16,  Bodiroga, Tomić, Simonović 8, Hajrić 21, Hasandić 2, Peraica 3, Petrović, Šakić 9, Ramljak 1.

KK Sloboda: Gak, Hodžić, Bulić, Kastratović 11, Hrnčić 10, Halilbegović 12, Albijanić 15,Jeftić 2, Sekicki 11, Jovanović, Tanasilović 6, Lafitić.