BC Hapel-HKK Zrinjski 90:86

Plemići su što više tijekom cijelog susreta bili ravnopravan protivnik favoriziranim domaćinima. Momčad Hapoela bolje je otvorila susret i dobila prvu četvrtinu rezultatom 25:20. Izraelci su do odmora povećali svoju prednost, te se na poluvrijeme odlazi rezultatom 45:34.

U drugi dio Plemići ulaze puno hrabrije, te treću četvrtinu rješavaju u svoju korist rezultatom 20:23. I početkom zadnjeg perioda  košarkaši Zrinjski su bili dosta ravnopravni, i u jednom momentu su stigli na samo dva poena zaostatka 88:86. Nažalost u završnici je ponestalo snage, što su iskoristili domaćini za pobjedu i konačan rezultat 90:86.

Kod Zrinjskog su se istakli Lalović sa 23 , Jones sa 20 i Hasandić sa 13 ubačenih poena. Domaće su do pobjede vodili Kelly sa 26 i Shiran sa 19 poena.

BC Hapoel-HKK Zrinjski 90:86

(25:20, 20:14, 20:23,25:29)

Slijedeći susret  košarkaši Zrinjskog igraju sa KK Feni u Kavadarcima 20.03.