ABA LIGA 2 Široki poražen u Sarajevu

Spars- Široki Brijeg
KK Spars Realway

Košarkaši Širokog nisu uspjeli ostvariti novu pobjedu u okviru ABA 2 Lige.

Na gostovanju kod KK Spars Sarajevo poraženi su rezultatom 66:64. Obje ekipe imale su problema sa efikasnošću na početku utakmice, tako da je prva četvrtina završila rezutatom 12:12. U nastavku prvog poluvremena obje ekipe pronalaze bolji ritam i postižu po 20 koševa, tako da se na odmor odlazi s rezultatom
32:32.

U drugom poluvremenu Široki je bolje krenuo, ali Sparsi preokreću rezultat i tu četvrtinu dobivaju sa 19:15.

U posljednoj četvrtini Široki je ponovno pokušao prekrenuti utakmicu, ali nije uspio unatoč tome što je četvrtinu dobio 17:15 i tome što su imali napad za pobjedu ili izjednačenje. U redovima Širokog najbolju utakmicu odigrao je Ivan Karačić koji je postigao 14 koševa.

HKK Široki unatoč ovom 66:64 porazu ostaje na trećem mjestu ABA 2 Lige, a slijedeću utakmicu igra kući protiv MZT Skopje 6.2.