HMRK Zrinjski - RK Iskra 37:25

Rukometaši Zrinjskog u utakmici 22. kola Prve lige skupina jug, na svom parketu savladali su momčad Iskre iz Stoca rezultatom 37:25.

Plemići su od samog početka susreta bili puno bolje momčad te su od prvih minuta stvarali prednost te pobjeda niti jednog trenutka nije dolazila u pitanje.

Goste je od još uvjeljivijeg poraza spasila činjenica da je trener Saltarić u dijelu prvog i čitavo drugo poluvrijeme u igri držao mlađe naraštaje Plemića koji inače nemaju veliku minutažu na susretima, što su momci iskoristili i na ukazano povjerenje uzvratili odličnom igrom.

HMRK Zrinjski -RK Iskra Stolac 37:25 (23:11)

HMRK Zrinjski: Dario Pušić, Josip Čutura 5, Ante Marić 6, Marko Mikulić 2, Predrag Lukić 3, Tomislav Groznica 3, Marko Čuljak 1, Smiljan Kolovrat 4, Andrej Bošnjak 3, Ronald Zubac, Marino Paradžik, Martino Kordić 1, Goran Suton, Dario Zadro 2, Robert Kožulj 3, Igor Orlović 2.

U sljedećem kolu Zrinjski je slobodan, a zatim igra u gostima ponovno protiv Iskre, ovaj put bugojanske.