FOTO Pročitajte tko su sve osvajači medalja na ovogodišnjem Borsa Open 2019. | Hercegovina.Info

FOTO  Pročitajte tko su sve osvajači medalja na ovogodišnjem Borsa Open 2019.

borsa open 2019.

Završnim borbama u nedjelju u Mostaru je završio Borsa Open 2019. najveće judo natjecanja na ovim prostorima.

Na ovogodišnjem natjecanju sudjelovalo je preko 1000 natjecatelja iz 29 država.

U ponedjeljak i utorak u organizaciji Judo kluba Borsa održava se i judo trening kamp.

Ovim putem donosimo Vam sve rezultate po kategorijama:

U11 dječaci -42 kg
1. KLEPIĆ Antonio Pujanke/CRO
2. AČKAR Marin Gladiator/CRO
3. MURATOVIĆ Miloš Akademik/MNE
3. KALYNIAK Oleh Nadvirna Judo/UKR

U11 dječaci -46 kg
1. GUŠIĆ Sulejman Braća Lukač/BIH
2. HADŽIAVDIĆ Ensar Champion/BIH
3. DANKIĆ Nikola Hercegovac/BIH
3. KNEŽEVIĆ Đorđe Gorica/MNE

U11 dječaci -24 kg
1. KRUŠČIĆ Dragan Akademik/MNE
2. ERZHEPOV Dzhabrail Mozdok/RUS
3. KEŠANSKI Stefan Džums/SRB
3. KARAKOC Ayaz Aksyon/TUR

U11 dječaci -34 kg
1. BOJOVIĆ Ognjen Randori/BIH
2. VELEMIROV Dušan Omladinac/SRB
3. BAROVIĆ Radovan Akademik/MNE
3. SOLOVEY Semen Nadvirna Judo/UKR

U11 dječaci -30 kg
1. MIJIC Matija Creativ/AUT
2. ASHI Milot Kodokan/KOS
3. USAEV Deni Mozdok/RUS
3. MUTI Jaafar Respect/BUL

U11 dječaci -38 kg
1. MARKOVIĆ Jan Randori/BIH
2. IŞK Arda Düzce/TUR
3. HUTER Martin Crnogorac/MNE
3. VELIČKOVIĆ Vukašin Partizan/SRB

U11 dječaci +50 kg
1. LUBURA Nikola Famos/BIH
2. FRLJIĆ Petar Borsa/BIH
3. LAZAROV Kristian Respect/BUL
3. TULUMOVIĆ Danilo Krajina B.L/BIH

U11M dječaci -50 kg
1. JOVANOVIĆ Bogdan Gorica/MNE
2. ALEKSIĆ Petar Akademik/MNE
3. RADULOVIĆ Nemanja Gorica/MNE
3. ČOPRA Ahmed Sarajevo/BIH

U11 dječaci -27 kg
1. BAROVIĆ Milan Akademik/MNE
2. BERANI Roland Kodokan/KOS
3. SHOMILOV Ilias Mozdok/RUS
3. KILIBARDA Đorđije Akademik/MNE

U11 djevojčice -44 kg
1. ŽIVKOVIĆ Valentina Pujanke/CRO
2. DRAZEK Emilia Waski Kovotop/POL
3. KESKIN Aysenur Turkey/TUR
3. MICHALOWICZ Katarina Borsa/BIH

U11 djevojčice -32 kg
1. AVDYLAJ Romesa Kodokan/KOS
2. ŠKOPEC Ela Jigoro/CRO
3. GUZINA Vanja Akademik/MNE
3. SEZEN Ozlem Sebnem Düzce/TUR

U11 djevojčice -28 kg
1. PRCE Nera Hercegovac/BIH
2. GALIĆ Vanja Lotus/CRO
3. OZETURK Neris Düzce/TUR
3. URER Inci Düzce/TUR

U11 djevojčice +44 kg
1. ŠAJTOVIĆ Matea Pujanke/CRO
2. HUDIKA Vita Gladiator/CRO
3. ŽUTIĆ Nejra Sarajevo/BIH
3. MIŠIĆ Antonela Hodovo/BIH

U11 djevojčice -25 kg
1. ADILOVIĆ Ajša Braća Lukač/BIH
2. ŠVAJDA Ivona Jigoro/CRO
3. FRLJIĆ Magdalena Borsa/BIH
3. AVDYLAJ Alea Kodokan/KOS

U11 djevojčice -36 kg
1. BOŠNJAK Ivona Jigoro/CRO
2. PETRUŠIĆ Mia Akademik/MNE
3. RUSYNIUK Anhelina Judoka/UKR
3. MIŠKOVIĆ Anja Nova Bila/BIH

U11 djevojčice -22 kg
1. DZEBOEVA Amina Mozdok/RUS
2. ANTUNOVIĆ Iva Hodovo/BIH
3. ZOVKO Sara Borsa/BIH

U11 djevojčice -40 kg
1. MIJOKOVIĆ Ela Jigoro/CRO
2. JOVIČIĆ Mila Randori/BIH
3. DUJMOVIĆ Lorena Borsa/BIH
3. ČARAPINA Matea Borsa/BIH

U13 djevojčice -28 kg
1. PRCE Nera Hercegovac/BIH
2. ŠIMIĆ Marija Akademik/MNE
3. FRLJIĆ Magdalena Borsa/BIH

U13 djevojčice -32 kg
1. GUZINA Vanja Akademik/MNE
2. ZOVKO Nika Hercegovac/BIH
3. VUČIĆ Lorena Hercegovac/BIH
3. AVDYLAJ Romesa Kodokan/KOS

U13 djevojčice -57 kg
1. GRUBIŠIĆ ČABO Nina Hercegovac/BIH
2. KROUŽKOVA Anna Sokol Praha/CZE
3. AJDUKOVIĆ Antea Pujanke/CRO
3. GRLICA Nađa Temerin/SRB

U13 djevojčice +57 kg
1. JAFFAR Nadie Respect/BUL
2. TURĆINOVIĆ Andrea Crnogorac/MNE
3. ADALI Azra Sua Turkey/TUR
3. LULBEDŽIJA Marija Srpski Soko/BIH

U13 djevojčice -36 kg
1. ERIĆ Lana Randori/BIH
2. SHCHUR Sofiia Judoka/UKR
3. GALIĆ Tara Borsa/BIH
3. SADIKU Anja Partizan/SRB

U13 djevojčice -44 kg
1. SALA Yaren Düzce/TUR
2. MACEČKOVA Božidara Bardejov/SVK
3. PAVLOVIĆ Nevena Partizan/SRB
3. VERBETSKA Evelina Judoka/UKR

U13 djevojčice -48 kg
1. VUKIČEVIĆ Dunja Partizan/SRB
2. MARIJANOVIĆ Leona Pujanke/CRO
3. HORVAT Veronika Klima Centar/SLO
3. DŽIDIĆ Korina Neretva/BIH

U13 djevojčice -40 kg
1. ČOVIĆ STANIĆ Lana Hercegovac/BIH
2. BANOVAČKI Teodora Partizan/SRB
3. NAILA Ibrahimović Sarajevo/BIH
3. WALEGA Magdalena Skorpion/POL

U13 djevojčice -52 kg
1. KARAAHMET Esma Turkey/TUR
2. BLAGOJEVIĆ Jelena Athlete/BIH
3. YILMAZ Hayrunnisa Düzce/TUR
3. ARAZ Hatice Turkey/TUR

U13 dječaci -50 kg
1. ĐURĐEVIĆ Adrian Kodokan Banja Luka/BIH
2. STOJANOVIĆ Filip Creativ/AUT
3. NIKČEVIĆ Andrija Akademik/MNE
3. SAVIN Matvei Belarusian Dynamo Society/BLR

U13 dječaci -34 kg
1. MILIČIĆ Balša Akademik/MNE
2. TODOROVIĆ Ivan Pujanke/CRO
3. ZEJAK Nikolaj Akademik/MNE
3. IVASYSHYN Denys Nadvirna Judo/UKR

U13 dječaci -38 kg
1. LOEBER Inno Karel Gietlink Sport/NED
2. HORYCHUK Ivan Nadvirna Judo/UKR
3. MIJIĆ Marko Creativ/AUT
3. ALEKSIĆ Pavle Akademik/MNE

U13 dječaci -42 kg
1. TODOROV Nikolay Respect/BUL
2. MILANOVIĆ Veljko Omladinac/SRB
3. ĐORĐEVIĆ Jovan Makikomi/SRB
3. POPOVIĆ Vuk Makikomi/SRB

U13 dječaci -46 kg
1. GUZAREVICH Ilia Belarusian Dynamo Society/BLR
2. VUJIČIĆ Dušan Famos/BIH
3. BLAŽIĆ Gal Železničar/SLO
3. TALAKA Yahor Belarusian Dynamo Society/BLR

U13 dječaci +55 kg
1. LIPIČ Gabriel Klima Centar/SLO
2. ART Thaci Polici Pristina/KOS
3. MIČIĆ Jovan Džums/SRB
3. HODŽIĆ Muhamed Student/BIH

U13 dječaci -55 kg
1. VELIČKOVIĆ Bogdan Partizan/SRB
2. POPOVIĆ Stefan Makikomi/SRB
3. GUŠIĆ Imran Braća Lukač/BIH
3. MUMAXHIU Dren Kodokan/KOS

U13 dječaci -30 kg
1. UAN BUEL Senn Uan Buel Sports/NED
2. CHEBOTAEV Danil Mozdok/RUS
3. JAFFAR Muti Respect/BUL
3. GASHI Milot Kodokan/KOS

U13 dječaci -27 kg
1. BERANI Roland Kodokan/KOS
2. KEŠANSKI Nemanja Džums/SRB
3. MURTSALOV Elmir Mozdok/RUS
3. BAROVIĆ Milan Akademik/MNE

U15 muškarci -42 kg
1. HRUHORASH Maksim Nadvirna Judo/UKR
2. MILANOVIĆ Veljko Omladinac/SRB
3. POPOVIĆ Balša Crnogorac/MNE
3. ĐORĐEVIĆ Jovan Makikomi/SRB

U15 muškarci -55 kg
1. Lazar ŽDRALE BIH/Randori
2. Anton DUBOVIK BLR/Belarusian Dynamo Society
3. Miljan ŠULJEJIĆ SRB/Makikomi
3. Jaka OGRIZEK SLO/Oplotnica

U15 muškarci -60 kg
1. Erdi BERISHA KOS/Kodokan
2. Stevan NIKČEVIĆ MNE/Onogošt
3. Bryk OSINSKI POL/UKS Orkan
3. Ansel ILIEV BUL/Respec

U15 muškarci -34 kg
1. EFIMENKO Dimitrii Sambo-70/RUS
2. MILIČIĆ Balša Akademik/MNE
3. UAN BUEL Senn Uan Buel Sports/NED
3. VIDAL Lino Judo 83/FRA

U15 muškarci -38 kg
1. SKORIĆ Sergey Rakovica/SRB
2. SAHARA Samuel Kodokan/KOS
3. NIŠIĆ Nemanja Omladinac/SRB
3. HOLEMBIOVSKYI Maksym Nadvirna Judo/UKR

U15 muškarci -46 kg
1. SCHALK Niclas Creativ/AUT
2. TUKIĆ Šimun Student Split/CRO
3. BOGACHEV Nikita Mozdok/RUS
3. BABROV Ivan Belarusian Dynamo Society/BLR

U15 muškarci -50 kg
1. BERIŠA Muhamed Akademik/MNE
2. MILIĆ Andrej Famos/BIH
3. SHKONDIN Vladyslav Judoka/UKR
3. SAVIN Matvei Belarusian Dynamo Society/BLR

U15 muškarci -66 kg
1. Andrey MARCHENKO BIH/Borsa
2. Darko ĆEĆURA BIH/Vitez
3. Orhan REKIĆ BIH/Una
3. Džan ŠLJIVO BIH/Bosna

U15 muškarci +66 kg
1. Vidak MALJEVIĆ BIH/Leotar
2. Žan KOSTARJŠEK SLO/Oplotnica
3. Nikita MATVEIEV UKR/Judoka
3. Miloš PETKOVIĆ SRB/Makikomi

U15 žene -40 kg
1. GASHI Laurina Kodokan/KOS
2. KOCHAUF Maya Creativ/AUT
3. HANDAN Narin On 1/BIH
3. ČOVIĆ STANIĆ Lana Hercegovac/BIH

U15 žene -44 kg
1. GASTALDI Oceane Judo 83/FRA
2. SYKISH Anastasiia Nadvirna Judo/UKR
3. MILOŠEVIĆ Iva Rakovica/SRB
3. AUDYLAJ Bleona Kodokan/KOS

U15 žene -52 kg
1. Sofia KUZNETSOVA RUS/Mozdok
2. Darya KASPROVA BLR/Belarusian Dynamo Society
3. Jelena NIŠAVIĆ SRB/Partizan
3. Eleni KARASTRATIDOU GRE/Victoria

U15 žene -57 kg
1. MAZOUZI Lejla Klima Centar/SLO
2. GRUBIŠIĆ ČABO Nina Hercegovac/BIH
3. KOŽGAK Džejla Vogošća/BIH
3. RAVLIĆ Ina Hercegovac/BIH

U15 žene +63 kg
1. Kristina MARŠIĆ CRO/Pujanke
2. Marčelina VRANJEŠ CRO/Student Split
3. Vedrana MILJEVIĆ CRO/Gladiator
3. Sofija PAJIĆ BIH/Zvijezda

U15 žene -32 kg
1. GUZINA Vanja Akademik/MNE
2. ZOVKO Nika Hercegovac/BIH
3. SIMIĆ Marija Akademik/MNE

U15 žene -36 kg
1. SHCHUR Sofia Judoka/UKR
2. HANDAN Zahra On 1/BIH
3. DURSUR Elif Turkey/TUR
3. SADIKU Anja Partizan/SRB

U15 žene -48 kg
1. HEBIB Amina Merjem On 1/BIH
2. OSMANI Sara Student Kosovo/KOS
3. KAHVECI Aybuke Düzce/TUR
3. VOLOSHYNIUK Yana Nadvirna Judo/UKR

U15 žene -63 kg
1. Rezarta ALIMI KOS/Polici Pristina
2. Sanja ŠKRBA BIH/Famos
3. Maria Todorova VASILIEVA TUR/Aksyon
3. Brina PUHALJ SLO/Železničar

U18 muškarci -73 kg
1. Vasko KECOJEVIĆ MNE/Onogošt
2. Dominik ROŽIĆ CRO/Solin
3. Arturs LAUFMANIS LAT/Kyodai
3. Dino FAZLIĆ BIH/Bosna

U18 muškarci -66 kg
1. Mario JOZELJIĆ BIH/Borsa
2. Dzhylovkhan HASANOV UKR/Judoka
3. Maksym POPOV UKR/Judoka
3. Mauricijo BRATIČEVIĆ CRO/Ura-nage

U18 muškarci -60 kg
1. Nikola ZOROTOVIĆ CRO/Kaštela
2. Srđan PANDUREVIĆ BIH/Slavija
3. Patriks KALNINS LAT/Kyodai
3. Viktor VASILIEV UKR/Judoka

U18 muškarci -81 kg
1. Thomas BREYTENBACH RSA/Tuks
2. Kerim HASIĆ BIH/Bosna
3. Marko JANCER MNE/Trebjesa
3. Gabrijel DUVNJAK

U18 muškarci -55 kg
1. Marcus AUER AUT/Creativ
2. Lazar ŽDRALE BIH/Randori
3. Milan DOBRANIĆ BIH/Panter
3. Stanislav HLADSKYI UKR/Judoka

U18 muškarci -90 kg
1. Danilo STANIŠIĆ BIH/Borac Banja Luka
2. Lukaš MOJŽIŠEK CZE/Banik
3. Željko SIMIĆ SRB/Borac
3. Ihor PYKHTIN UKR/Judoka

U18 muškarci -50 kg
1. Uroš MAČAR BIH/Randori
2. Ahmed MULALIĆ BIH/Bosna
3. Dmytro LYSENKO UKR/Judoka
3. Stanko VUJOVIĆ MNE/Onogošt

U18 muškarci +90 kg
1. Branko TADIĆ BIH/Zvijezda
2. Džan HDŽIJUSUFOVIĆ BIH/Una
3. Erdem sefa YASAR TUR/Turkey
3. Mladen FILIPOVIĆ BIH/Srpski Soko

U18 žene -40 kg
1. Laurina GASHI KOS/Kokodan
2. Lara ŠUŠNIĆ CRO/Rijeka
3. Ana BOŠNJAK BIH/Borsa

U18 žene -44 kg
1. Bleona AVDYLAJ KOS/Kodokan
2. Gulusan YILDIZ TUR/Düzce
3. Monika ZADRO BIH/Borsa
3. Ecre ALAYILDIZ TUR/Düzce

U18 žene -52 kg
1. Anzhelika LEMESMKO UKR/Judoka
2. Žmude MAJA POL/P.M. Katowice
3. Mila PETROVIĆ BIH/Famos
3. Kaja BALER SLO/Klima Centar

U18 žene -63 kg
1. Josipa BRVENIK BIH/Borsa
2. Juliana LYSENKO UKR/Judoka
3. Kristina NIŠAVIĆ SRB/Partizan
3. Uršula MAZOVEC SLO/Impol

U18 žene -70 kg
1. Agata DALKA POL/Waski Kovotop
2. Marija ŠUKIĆ BIH/Bosna
3. Helena ČULE BIH/Neretva
3. Marija NALETILIĆ BIH/Borsa

U18 žene -57 kg
1. Anastasiia CHYZHEVSKA UKR/Judoka
2. Donne BREYTENBACH RSA/Tuks
3. Paula Eliza CERA LAT/Kyodai
3. Anica BUBIĆ CRO/Solin

U18 žene +70 kg
1. Paula BELENČIĆ CRO/Dubrovnik 1966
2. Marketa ČERCHLOVA CZE/Banik
3. Lelia CANCAN FRA/Judo 83
3. Livančić JUSTINA BIH/Vitez

U18 žene -48 kg
1. Yana VOLOSHYNIUK UKR/Nadvirna Judo
2. Terezia VANEKOVA SVK/Bardejov
3. Hana MIDŽIĆ BIH/Una
3. Lena ESPOSITO FRA/Judo 83