Odličan nastup Cro Stara u Zagrebu

Cro Star, taekwondo
Mostarski taekwondo klub Cro Star, kojeg vodi trenerica Klaudia Marić, se na ovom turniru predstavio s 3 natjecatelja, koji su s izvrsnim borbama osvojili 2 zlata i srebro.

Andrea Begić je osvojila zlatnu medalju u juniorkama -59kg i odličnim nastupom se zasluženo okitila najsjanijom medaljom. Također je izabrana za najbolju juniorku turnira.

Damir Šunjić je u seniorskoj kategoriji +87kg osvojio zlato. Također je imao odličan nastup, kojim je pokazao potpunu nadmoć nad protivnicima.

Miran Đorđevski se izborio za srebro u seniorskoj kategoriji -74kg. Zlato je izmaklo nekorektnim sudačkim odlukama na borilištu i greškama ekipe za sudačkim stolom, koja je Đorđevskom upisala opomenu, koju je sudac na borilištu dodijelio njegovom protivniku.

Nakon uspješnog nastupa u Zagrebu, ova trojka se dalje nastavlja pripremati za nadolazeće državno prvenstvo.