KK Zrinjski: Marija Mandić zlatna na Grawe kupu u Banja Luci

Marija Mandić, karate klub, Karate klub Zrinjski Mostar

U dva dana na truniru je nastupilo preko 1100 natjecatelja iz 10 država okruženja. Zbog velikog broja natjecatelja turir se odvijao dva dana.

Karate klub Zrinjski Mostar je nastupio sa 3 člana i osvojio 3 odličja. Prvim mjestom i zlatnim odličjem se okitilia Marija Mandić u kategoriji djevojčice 11 god -40 kg. U polufinalu je u odličnoj borbi savladala aktualnu balkansku prvakinju a u finalu dosta lakse pobjedila i postala prvakinja u svojoj kategoriji.

Petra Bandić je u kategoriji djevojčice 10 god. -37 kg osvojila 3 mjesto i brončano odličje u pohod na jos jedno zlato je zaustavljena u polufinalu također od prvakinje balkana u njenoj kategoriji.. Teo Falak je u kategoriji dječaci 11 god. -35 kilograma osvojio treće mjesto i brončano odličje. Teo je odradio odličan turnir i u nekoliko borba pokazao sav talent. Finale mu je izmaklo u zadnjoj sekundi jer je sve do jedne sekunde prije kraja imao rezultat koji ga je vodio u finale.
Trener Marko Opančar je zadovoljan prikazanim uz žaljenje za finalom koje je Teo propustio izboriti.