Judisti mostarske Borse vikend zaokružila sa osvojenih 47 medalja

... održao 13. Međunarodni memorijalni judo turnir "Mario Zebić". Na dosta jakom turniru našlo se preko 400 judista iz Italije, Slovenije, Slovačke, Albanije, BiH i Hrvatske.

U konkurenciji 50 klubova iz gore navedenih zemalja Judo klub Borsa je zauzeo 3. mjesto, osvojivši 22 medalje. Sa osvojene 22 medalje iz Kaštela i 25 medalja sa natjecanja u Mostaru članovi Borse su osvojili 47 medalja što je za svaku pohvalu.

Osvajači medalja sa natjecanja u Kaštel Sućurcu:

Zlatne medalje su osvojili:

Mirko Zelenika, Marija Zelenika, Jozo Zovko, Amar Maksumić, Mia Maksumić.

* Marija Zelenika i Mia Maksumić su se borile i u kategoriji starijih od sebe te su se i tu okitili sa zlatnim odličjima, potvrdivši tako titule prvakinja države od prošlog vikenda

Srebrene medalje su osvojili:

Mirko Zelenika (starija kategorija), Mario Jozeljić, Jozo Zovko ( st. kategorija), Ana Ujdur, Ilija Zelenika, Franjo Rozić.

Bronzane medalje su osvojili:

Mario Jozeljić (st. kategorija), Filip Ivanković, Jure Zovko, Josipa Brvenik, Ilija Zelenika ( st. kat.) , Vedran Marić ( osvojio broncu u svojoj kat. i u st. kat.), Ivan Jozeljić.