Josipa Brvenik brončana u Kikindi

Josipa Brvenik

... uzrasnih kategorija od 10 do 14 godina. Naglasimo da je ovaj turnir uz „Borsa OPEN“ jedan od najjačih na balkanu.

Za JK „Borsa" nastupilo je nekolicina natjecatelja, a brončanom medaljom se okitila Josipa Brvenik u kategoriji do 40 kilograma (U 12), a to joj je ukupno 19 osvojena medalja ove godine dok je posljednje (srebreno) odličje osvojila na jakom međunarodnom judo turniru u Italiji prije 15 dana.

Značajan nastup na ovom jakom međunarodnom judo turniru imali su i Marino Dugandžić te Domagoj Jozeljić koji su izgubili u borbi za medalju te tako bili petoplasirani u svojim kategorijama.

Zanimljiva činjenica je ta da je Borsa u posljednih mjesec dana nastupila na 5 međunarodnih judo turnira i to u 5 različitih država i to u Italiji, Bugarskoj, Crnoj Gori, Hrvatskoj i Srbiji, a na ovim turnirima osvojili su 31 odličje što je ukupno 553 odličja za samo ovu tekuću godinu.

Džudaši Borse do kraja godine imaju odraditi još nekolicinu međunarodnih turnira.