Džudistima Borse tri odličja na državnom prvenstvu BiH

... i natjecateljki iz cijele BiH. Turnir je prošao u pozitivnom ozračju te sportskim i fer borbama. U takvom okruženju do finala došla su tri natjecatelja Borse, te za ovaj mladi klub osigurali tri odličja.

U kategoriji do 66 kg Petar Zadro je osvojio 1. mjesto i postao državni prvak. U kategoriji do 73 kg Franjo Zadro je osvojio 2. mjesto, a u kategoriji do 60 kg Darko Zelenika je osvojio 2.mjesto.

Judaši mostarske Borse odmah nakon natjecanja otputovali su u Zagreb na pripreme gdje će biti do srijede, a u četvrtak putuju u Antaliju, također na judo kamp.

"Važno je napomenuti da je Petar Zadro i ove godine ponovio prošlogodišnji uspjeh, bio je najmlađi seniorski prvak" rekao je za portal Hercegovina.info trener Borse Željko Zadro, te izrazio zadovoljstvo ostvarenim rezultatima.