Cro Staru tri medalje u Njemačkoj

Mostarski taekwondo klub Cro Star, kojeg vodi trenerica Klaudia Marić, nastupio je na ovom turniru i osvojio 3 medalje.

Andrea Begić je u juniorskoj kategoriji -55kg osvojila zlatnu medalju. Do najvše stepenice na postolju se izborila kroz tri izvrsne pobjede protiv predstavnica iz Njemačke, Austrije i Italije. Andrea je izvrsno odradila prvi dio godine, u kojem je postala prvakinja turnira u Njemačkoj, Austriji, Slovačkoj, Sloveniji, Hrvatskoj i BiH.

Vlatka Živkušić je u juniorskoj kategoriji +68kg osvojila srebro i to pobjedom protiv predstavnice iz Italije, a to isto je pošlo za rukom i senioru Damiru Šunjiću, koji je srebro osvojio u kategoriji +87kg.

Turnir se održao na 5 borilišta s elektronskom opremom Daedo.

Iz Cro Stara se žele zahvaliti noćnom klubu Daleka Obala, koji im je omogućio odlazak na ovaj turnir.

Nakon ovog turnira se sportaši mostarskog Cro Stara raspuštaju na više nego zasluženi odmor.