Borsa najuspješniji klub na Kupu Jadrana

judo borsa u splitu
Kup Jadrana je tradicionalni judo turnir koji je ove godine organiziran 29. put.

U sportskom centru "Gripe" povodom spomenutog natjecanja okupilo se 550 natjecatelja, 58 judo klubova iz 16 zemalja. U nemaloj konkurenciji judo klub "Borsa" je zauzeo 1. mjesto u ukupnom poretku natjecanja, osvojivši 12 zlatnih, 7 srebrenih i 15 brončanih odličja.

Osvajači medalja su:
Zlato: Andrej Džidić, Magdalena Frljić (zlato i u konkurenciji starijih), Mario Jozeljić, Marko Soldo, Lovro Tipurić, Ana Ujdur, Monika Zadro (zlato i u konkurenciji starijih), Ana Zovko, Dragica Zovko i Antea Zovko.

Srebro: Matea Čarapina, Martino Ćorić, Petar Frljić, Nedjeljko Marić, Vito Slokar, Dragica Zovko (DS) i Ana Zovko (DS).

Bronca: David Bošnjak, Matea Čarapina, Robert Halajkijević (bronca i u konkurenciji starijih), Lucija Ivanković (bronca i u konkurenciji starijih), Ivan Jozeljić, Klara Jurić, Noa Skoko, Marko Soldo (DS), Petar Ivanišević, Ivan Nikolić, Ivan Tošić, Ana Ujdur i Iva Vrljić.

Napomenimo da je judo klub Borsa proteklih vikenda uspješno predstavljao grad Mostar na turnirima u Makedoniji i Poljskoj osvojivši ukupno 24 odličja u uzrastima djevojčica i dječaka.