FOTO  9 medalja za Cro Star u Imotskom

Cro Star, taekwondo
). Mostarski taekwondo klub Cro Star, kojeg vodi trenerica Klaudia Marić, također je nastupio na ovom turniru i ostvario odličan rezultat: 9 medalja (3 zlata, 3 srebra i 3 bronce).

7 medalja je osvojeno u borbama, a 2 medalje u disciplini 'kick'.

Zlato su osvojili: Matej Weber (junior), David Marušić (stariji kadet) i Dominik Granić (mlađi kadet).

Srebro su osvojili: Toma Bevanda (mlađi kadet), Andrea Begić (juniorka), Dominik Granić (kick),

Broncu su osvojili: Denis Dujmović (mlađi kadet), Dora Marušić (starija kadetkinja), Una Damjanović (kick).

Cijela ekipa zaslužuje veliku pohvalu jer je zaista odradila odličan posao. No, posebno treba istaći mlađeg kadeta Tomu Bevandu, koji je imao jaku konkurenciju i punu kategoriju, pa su mu trebale 3 pobjede tek do bronce, a Toma je stigao do finala. Pokazao je veliki napredak u svom nastupu.

Također treba pohvaliti juniora Mateja Webera, koji je imao najbolji nastup do sad. Polufinalnu i finalnu borbu je izvrsno odradio protiv vrlo jakih protivnika.

Nakon 12 medalja (9 zlata i 3 srebra) proteklog vikenda u Šujici, Mostarci su i u Imotskom pokazali da treniraju punom parom i da su spremni za nadolazeće državno prvenstvo.

Na turniru u Imotskom su sudili suci iz Cro Stara Damir Šunjić i Svjetlan Mihić.