PRILIKA ZA POSAO U NJEMAČKOJ Početna plaća 2 200 eura

posao, Njemačka, posao, Njemačka, Njemačka, posao, nezaposlenost, koronavirus, Njemačka, Njemačka, koronavirus, Fenix, Njemačka, nova pravila , poslovi u njemačkoj, Njemačka, najtraženiji poslovi
Ilustracija/hercegovina.info

Agencija za zapošljavanje Job Step traži više zaposlenika na poslovima SERVISNOG TEHNIČARA u više partnerskih tvrtki u Njemačkoj.

Opis posla:
- Spajanje korisnika na telekomunikacijske sisteme, kablovska TV, internet priključak
- Održavanje opreme
- Provjera opreme i puštanje u rad

Prijavite se putem linka:https://jobstep-app.com/registracija/386/korak1

UVJETI
- III stupanj stručne spreme (poželjno tehničkog smjera)
- Poznaješ njemački jezik na A2 nivou
- Imaš termin za njemačku vizu u Veleposlanstvo ili EU putovnicu
- Vozačku dozvolu za B kategoriju

POSLODAVAC NUDI:
- Brutto plaću od min 2.200 EUR (početna plaća) plus bonusi
- Osiguran smještaj
- Plaćena obuka u trajanju od 6 tjedana za svakog novog zaposlenika
- Mogućnost stručnog usavršavanja

JOBSTEP VAS PODRŽAVA KROZ:
- Posredovanje pri zapošljavanju
- Savjetovanje i pomoć pri procesu odlaska
- Pomoć pri administrativnim postupcima

NAPOMENA: Razgovor sa poslodavcem će se održati u Sarajevu od 16.3. do 20.3.2020.godine