FOTO  Marija Šerifović održala koncert u Mostaru

marija šerifović

Marija Šerifović je sinoć prvi put ima solistički koncert u Mostaru u svojoj karijeri. Spektakl je počeo u 21 sat na igralištu Sportskog centra Kantarevac, piše Dnevni avaz.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Više tisuća fanova u Mostaru, ali i Hercegovini s nestrpljenjem je čekalo nastup pjevačice koju krasi epitet jednog od najboljih vokala regije

Dobro večer, Mostar, kako ste, ljudi, kako se živi u Mostaru? Ubi ova vrućina, ali drago mi je da sam u Mostaru večeras. Pjevat ću vam za početak balade, ipak su ženska srca moja publika. Hvala vam što ste došli, uživajte”, ovim je riječima Marija otvorila koncert.

Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore