Program ovogodišnjeg West Herzegowina Fest No.8.

Program ovogodišnjeg West Herzegowina Fest No.8.
Čestitke svima koji su prošli selekciju, a ostalima želimo sreću idućih godina. Ove godine na festivalu će nastupiti 17 bendova u konkurenciji i 5 bendova izvan konkurencije (Hercegovački etno okret, Naija trio, Jinxi, T.B.F., Belfast Food).  

Biti će prikazano 30 filmova u konkurenciji te najbolji filmovi s legendarnog zagrebačkog RAF-a (Revija amaterskog film).

U festivalskom fanzinu naći će se 42 priče autora iz cijele regije.

Za razliku od prošle godine kada smo imali izložbu skulptura i slika profesora i studenata Akademije likovnih umjetnosti u Širokom Brijegu, ove godine imati ćemo performans "arTest" na kojem će 7 autora raditi na velikim platnima uživo tijekom trajanja festivala.

Program West Herzegowina Fest-a No.8.:

 

29.07.2010. ČETVRTAK

20:04
Otvaranje festivala
20:12
Glazbeni program izvan konkurencije
 
HERCEGOVAČKI ETNO OKRET (Mostar)
20:33
Glazbeni program u konkurenciji
 
REWOLTI (Zadar/Hrvatska)
CUTAPOTATO (Jablanica / BiH)
KUD NARODNJE MOŠNJE (Ljubuški / BiH)
DARKVUD (Sinj / Hrvatska)
KUNDYAK MEZHIE (Split / Hrvatska)
21:53
Filmovi izvan konkurencije
 
-----
22:03
Filmovi u konkurenciji
 
-----
22:37
Glazbeni program izvan konkurencije
 
JINX (Zagreb)

30.07.2010. PETAK

20:04
Otvaranje druge večeri festivala
20:12
Glazbeni program izvan konkurencije
 
NAIJA TRIO (Ljubuški)
20:28
Glazbeni program u konkurenciji
 
THE STATIC (Kostolac / Srbija)
MOTHERFUNKY (Prijedor / BiH)

OVAKO ZVUČIMO (Opuzen / Hrvatska)
XD (Široki Brijeg / BiH)
VENUS (Mostar / BiH)
K.U.D. KEZON (Čapljina / BiH)
21:53
Filmovi izvan konkurencije
 
-----
20:12
Filmovi u konkurenciji
 
-----
22:49
Glazbeni program izvan konkurencije
 
T.B.F. (Split)

31.07.2010. SUBOTA

20:07
Otvaranje treće večeri festivala
20:13
Glazbeni program u konkurenciji
 
OFF SIDE (Županja / Hrvatska)
STRATOS (Mostar / Široki Brijeg / BiH)
DARK & TOBIT (Mostar / BiH)
IN-THE-GO (Split / Hrvatska)
DEDE PUTRA (Bihać / BiH)
NOA (Opuzen / Hrvatska)
21:53
Filmovi izvan konkurencije
 
-----
21:11
Filmovi u konkurenciji
 
-----
22:29
Proglašenje pobjednika WHF No. 8.
22:47
Glazbeni program izvan konkurencije
 
BELFAST FOOD (Rijeka)

 

www.whfest.com