VIDEO Opet gori mostarska deponija
M. Ćorić/ Hercegovina.info
Požar je u ponedjeljak ujutro izbio na mostarskom odlagalištu otpada, dok se istodobno radi na osposobljavanju strojeva kako bi se omogućio prihvat novih količina otpada.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Na mostarskoj deponiji u ponedjeljak ujutro izbio je požar, a radnici na deponiji rade na osposobljavanju strojeva kako bi se oslobodio dodatni prostor za prihvat novog smeća.
Požar gasi više vatrogasaca.
Podsjetimo, i prošlog je ponedjeljka gorjela deponija, a prihvat otpada otežan je tjednima zbog političkih nesuglasica u Gradu Mostaru i poslovnih prijepora između Komunalnog i Deponije.
Vezani članci