SEHA Liga: Vardar Skoplje - Izviđač Mi Grupa 26:21

Mlada momčada Izviđača Mi Grupa pružila je dostojastven otpor favoriziranim domaćinima, ali više od pristojnog poraza nije bilo moguće ostvariti u ovoj utakmici. Prvo poluvrijeme je proteklo u dominaciji Vardara, a u drugom dijelu Izviđač Mi Grupa je zaprijetio domaćinima i u 50-oj minuti susreta došao na minimalni zaostatak 20:19. U tom trenutku izvrsni Tolić je obranio sedmerac ali su "Skauti prokockali šansu za neriješeno, a nakon toga nije bilo ni snage, a ni sreće za konačan preokret.

Kod Izviđača na vartima izvrstan Tolić, solidan Burić, a od igrača bolji od ostali Josip Ilić i Marko Matić, koji su postigli po sedam zgoditaka.

"Skauti" ostaju u Makedoniji, jer već u utorak 13.03. igraju susret 21. kola SEHA lige protiv Metalurga sa početkom u 18:00 sati.