FOTO  HMRK Zrinjski-RK Krajina 26:25

Utakmicu je došlo gledati oko 200 navijača Zrinjskog koji su došli podržati mladu momčad Plemića sastavljenu od domaćih igrača.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 10:11 za goste. U drugom dijelu gosti zadržavaju minimalnu prednost, a Plemići u par navrata predvođeni kapetanom Mandarićem i nošeni publikom uspijevaju doći do porananja. U par zadnjih minuta prava drama. Zrinjski uspijeva doći do vodstva, prvo 24:23, a na kraju i 26:25. Gosti su imali zadnji napad, ali ga nisu uspjeli iskoristiti tako da je pobjeda pripala Zrinjskom.

Za kraj ovim mladim rukometašima Zrinjskog predvođenih sjajnim Mandarićem treba odati priznanje i čestitati im za večerašnju igru.

Mandarić je postigao 8, Bošković 6, Šoljić 4, Perić 3, Marić i Sarajlić po 2 i Orlović 1 bili su strijelci za Zrinjski.

Za goste strijeci su bili Marko Stanić 7, Mijatović i Salkić po 6, Burazor 3, Goran Stanić 2 i Lipović 1.