VIDEO  Pogledajte najbizarniji hat-trick u povijesti!

Posljednje kolo treće lige brazilske Pauliste, obilježio je jedan zbilja čudan događaj. Naime, i Juventusu i drugoj momčadi Palmeirasa trebala je pobjeda kako bi osigurali kvalifikacije za viši rang i 'rat' na terenu trajao je punih 90 minuta, pa i koji trenutak duže.

Prvi je do vodstva došao Juventus, koji je nakon 45 minuta stekao prednost od 2:0, međutim, gosti zahvaljujući Diogu poravnavaju na 2:2.

U sudačkoj nadoknadi na scenu je nastupio vratar Palmeirasa, koji se potukao s protivničkim igračem i zaradio crveni karton. Budući da je gostujući trener već obavio sve tri izmjene - na gol je morao strijelac dvaju pogodaka, Diogo.

Igrala se 93. minuta kada su svi igrači Juventusa pohitali naprijed u nadi da će postići gol vrijedan kvalifikacija za viši rang, međutim, nakon kornera loptu je uhvatio upravo Diogo i sa svog gola kompletirao jedan od najčudnijih hat-trickova u povijesti.