Tri gola Menala za nova tri boda: FK Čelik - NK Široki Brijeg 1:4

... dodatno utvrdila na vrhu ljestvice Premier lige Bosne I Hercegovine.

Širokobriješki junak današnje utakmice je zasigurno Luka Menalo koji je mrežu Čelika tresao tri puta, a jedan gol je postigao i Lončar.

Nakon nešto mirnijeg uvoda u utakmicu Široki Brijeg iz prve prave šanse dolazi do vodstva. Igrao se 20. minut kada na asistenciju Ćorića, Stjepan Lončar pogađa mrežu domaćeg tima za vodstvo od 0:1.

Luka Menalo je u ovom meču bio potpuno nezaustavljiv za obranu Čelika, a nakon nekoliko dobrih pokušaja, ovaj mladi nogometaš u samo dvije minute dolazi do dva pogotka. U 36. i 38. minuti Menalo pogađa za uvjerljivih 0:3.

U 40 . minuti utakmice Čelik smanjuje na 1:3 preko Duvnjaka, a zatim domaći promašuju još dvije odlične prigode. Prvo je Duvnjak promašio vrata sa pet metara, da bi zatim Mahmutović šutirao pored vrata iz dobre pozicije i na odmor se otišlo vodstvom gostiju od 1:3.

Nastavak meča u Zenici nije ponudio mnogo. Široki Brijeg ako ih je i bilo, sve dileme oko pobjednika rješava u 80. minuti. Hat-trick postiže Luka Menalo za konačnih 1:4.

FK ČELIK: Karajbić, Hasanhodžić, Jurković, Imamović, Duvnjak, Kadrić, Šabanović, Šišić, Kazazić, Mahmutović, Adilović.

NK ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Kožul, Matić, Barišić, Ćorić, Čabraja, Ćorluka, Menalo, Lončar, Bralić, Marković