Srna i Eduardo strijelci u pobjedi Šahtara

Vidi originalni članak
U sklopu četvrtog kola grupne faze Lige prvaka, ukrajinski Šahtar ugostio je švedski Malmö i pobijedio rezultatom 4:0, čime se bodovno poravnao sa svojim protivnikom iza Real Madrida i PSG-a u Skupini A.

Za vodstvo Šahtara pogodio je Gladkij nakon pola sata igre, da bi početkom nastavka bio dosuđen kazneni udarac za Ukrajince, koji je kapetan kluba i hrvatske reprezentacije Darijo Srna pretvorio u 2:0.

Već u 55. minuti u strijelce se upisao i Eduardo Alves da Silva, koji je u igru ušao na poluvremenu. Pucao je Bernard, a Eduardo je loptu skrenuo u mrežu za treći pogodak svoje momčadi.

Konačni je rezultat postavio Teixeira. Srna je odigrao cijelu utakmicu te zaradio žuti karton zbog kojeg će morati propustiti domaći ogled s Modrićevim i Kovačićevim Real Madridom u idućem kolu.