FOTO/VIDEO  Široki Brijeg fantastičnim pogotkom u 95. minuti na Grbavici nastavio niz nepobjedivosti

Nogometaši Širokog Brijega večeras su na Grbavici nastavili svoj niz nepobjedivosti odigravši neodlučeno sa Željezničarom na Grbavici rezultatom 1:1. Momčad s Pecare do boda je došla u 95. minuti preko Vukoje.

Prvi na utakmici prijete domaći. U 15. minuti Santos sjajno prolazi po lijevoj strani, dolazi do gola, puca, ali Tomić sjajno brani.

Udarac Mekića iz 39. minute odlazi pored vrata.

Željo je poveo u 40. minuti. Gasal je podvalio za Štilića koji sjajno pronalazi Santosa na drugoj vratnici, a Brazilac snažnim i preciznim udarcem matira Tomića.

Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 1:0.

U nastavku ponovno Mekić dva puta prijeti s distance na samom početku drugog dijela, oba puta malo preko vrata Širokog Brijega. U 57. minuti duga akcija Plavih, u završnici Mekić mlako puca sa 16 metara, Tomić brani.

U 71. minuti, Hodžić skače i puca glavom, ali Tomić ponovno sjajno brani.

Udarac Bagarića iz 74. minuti na drugoj strani brani Muftić.

Štilić je u 80. minuti bio u velikoj prilici, ali udarac ispred gola odlazi malo pokraj vratnice. Beća glavom puca, Tomić brani.

Subašić je ubacio iz kornera, Cocalić u 87. minuti pucao preko gola. Beća u trećoj minuti nastavka puca pored vrata.

U posljednjoj sekundi Široki Brijeg dolazi do remija.

Vukoja je pogodio fantastičnim udarcem u same rašlje vratara Željezničara, te donio bod Širokom Brijegu.