Premijer liga: Široki nakon velikog preokreta do tri boda, GOŠK poražen od Slobode

Nije sve dobro počelo za momčad Branka Karačića. Domaći su u 11. minuti imali prednost od 2:0 golovima Badrova i Simeunovića.  U Samo nekoliko minuta Široki Brijeg je došao do izjednačenja preko odličnog Wagnera u 27 i 34. minuti susreta. Na poluvrijeme se otišlo neriješenim rezultatom 2:2.

Do potpunog preokreta Široki Brijeg dolazi u 65. minuti golom Ćorića za 2:3.  Na 2:4 povisio je Zakarić golom u 72. minuti. U 76. minuti, Kvesić je povisio na 2:5. Travnik je preko Popovića smanjio na 3:5 u 84 minuti.

>>FOTO: HŠK Zrinjski-FK Leotar 1:0

Nogometaši Željezničara svladali su Sarajevo sa 1:0 u derbi susretu 13. kola Premijer lige BiH.

Pogodak, koji je odlučio pobjednika 98. ligaškog derbija gradskih rivala postigao je Zrnanović, koji je u 34. minuti zatresao vlastitu mrežu.