FOTO/VIDEO  Plemići dominirali, ali s Tušnja za Mostar ide samo bod

Hercegovina.info Sport

U okviru 16. kola mtel Premijer lige Bosne i Hercegovine, nogometaši Zrinjskog danas su na Tušnju sa Slobodom odigrali utakmicu bez pogodaka i tako prekinuli svoj pobjednički niz od četiri uzastopne pobjede.

Nije to bila baš utakmica s puno prigoda. Igrači Mladena Žižovića imali su više od igre i posjed lopte, koji je u jednom trenutku bio 81:19 u njihovu korist, no do pobjede ipak nisu uspjeli doći.

Prvo poluvrijeme koje je završeno bez pogodaka, nismo vidjeli puno prigoda. Jedinu kakvu takvu prvu priliku imao je Zrinjski u 25. minuti susreta. Iz kornera je izravno pucao Luis Ibanez, no vratar Slobode Golubović je to uspio obraniti.

Zrinjski je imao dominaciju i posjed lopte, no bez konkretne opasnosti po vrata Slobode.

U nastavku ponovno prvi prijeti Zrinjski. Veliku priliku za pogodak imao je Anes Mašić u 55. minuti susreta, nakon dodavanja Bilbije, ali vratar domaćih to zaustavlja. Pet minuta kasnije dobro je pucao Nemanja Bilbija, ali ta lopta odlazi pokraj vrata Golubovića

U 65. minuti odličan udarac Zlomislića odlazi tik uz vratnicu.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao te Plemići za Mostar nose jedan bod.