NK Široki Brijeg-FK Borac 3:0

Već od samog početka utakmice Široki je kontrolirao utakmicu što su im uveliko pomogli i igrači Borca koji na Pecari nisu postavili klasični bunker. Lopta se dosta brzo prenosila na polovinu gostiju gdje je konce igre držao kapetan Wagner koji je u više navrata proigravao Zakarića, Peku i Marića koji su prijetili golu Avdukića.

Igrači Slavena Muse su već u 10. minuti pogodili gol gostiju kad je Zakarić s lijeve strane ubacio u peterac gdje je utrčao Wagner i doveo Široki u vodstvo od 1:0. Pritisak domaćih nije padao pa je Marić u 30. minuti proigrao Peku koji je pogodio za 2:0. Desetak minuta kasnije sve je već bilo jasno jer je mladi Mirko Marić solo prodorom i odličnom završnicom povisio na 3:0... Rezultat se nije mjenjao do kraja utakmice. Drugo poluvrijeme nije donijelo ništa novo, Borac nije pokazivao nekakve ambicije da se vrati u igru dok su domaći smanjili brzinu i sačuvali 3:0 do samog kraja utakmice.