Klasnić zabio Evertonu, remi u derbiju Manchestera

U velikom manchesterskom ratu, kako su ga nazivali engleski mediji posljednjih dana, City i United odigrali su bez pogodaka. U razočaravajućoj utakmici bez puno prilika najvatrenije je bilo kada se branič Uniteda Rafael obračunao sa bivšim stanovnikom Old Trafforda Carlosom Tevezom. Nikola Kalinić igrao je do 51. minute u 2:1 pobjedi Blackburna kod Newcastlea.

Ivan Klasnić igrao je od 60. minute na gostovanju kod Evertona, te je golom u 78. minuti donio bod svom Boltonu (1:1).

Engleska, 12. kolo: Manchester City - Manchester United 1:1, Aston Villa - Blackpool 3:2, Chelsea - Fulham 1:0, Newcastle - Blackburn 1:2, West Ham - WBA 2:2, Wigan - Liverpool 1:1, Wolverhampton - Arsenal 0:2, Everton - Bolton 1:1. Poredak: Chelsea 28, Manchester United 24, Arsenal 23, Man. City 21...

izvor: sportal.hr