Jelavić se 'osvetio' bivšem klubu

Nikica Jelavić (29) ponovno je zabio, nova žrtva je Everton, njegov bivši klub i to u 20. kolu Premiershipa!

Hull je pobijedio 2:0, a bivši hrvatski reprezentativac zabio je drugi gol na utakmici. Igrala se 43. minuta, sjajnu dubinsku loptu iza leđa je dao Hernandez, Jelavić je sam istrčao pred vratara i prebacio ga s 10-ak metara.

To mu je bio šesti ligaški gol ove sezone u 16. nastupu. Odigrao je cijeli susret.

Nikica je dvije godine proveo u Evertonu za koji je u 69 utakmica zabio 21 pogodak.

ŠEST GOLOVA NA ST. JAMES' PARKU

Što se ostalih dvoboja tiče, West Ham i WBA su odigrali 1:1. Domaćin je poveo preko Sakha, a izjednačio je Berahino.

Isti rezultat bio je i na utakmici između QPR-a i Swanseaja. Fer je zabio za QPR, a Bony u drugoj minuti sudačke nadoknade. Niko Kranjčar nije bio niti na klupi.

Aston Villa i Crystal Palace odigrali 'nulu', ali je zato golijada bila na St. James' Parku. Triput je Newcastle vodio, tri puta je Burnley izjednačio za konačnih 3:3. Pogotke su postigli Taylor, Colback i Sissoko, odnosno Dummett autogol te Ings i Boyd.