Tricom Colesa u posljednjoj sekundi Široki svladao Budućnost (70:69)

Na mini pripremama u Donjoj Gorici u Podgorici momčad trenera Damira Vujanovića svladala je domaću Budućnost (70:69) tricom Juliusa Colesa u posljednjoj sekundi susreta.

Iako se radi o pripremnoj utakmici obje momčadi su pružile kvalitetnu košarku punu natjecateljskoj naboja. Budućnost eje u posljednju četvrtinu ušla s vodstvom +7, ali odličnom igrom u posljednjoj četvrtini pobjedu su odnijeli Širokobriježani. Široki je imao osam sekundi za posljednji napad, lopta je stigla do Colesa koji iz kuta pogađa za pobjedu.

Upravo je novopridošli Amerikanac u Širokom bio prvo ime susreta sa 23 postignuta koša, dok je Barać dodao 15 koševa. U redovima domaćih najefikasniji su bili Ćapin sa 20 koševa i Ivanov sa 11.

Isti suparnici će večeras odigrati još jednu utakmicu u dvorani u Donjoj Gorici s početkom u 18 sati.

Budućnost VOLI - Široki 69:70 (15:14, 24:23, 14:9, 16:24)

Budućnost VOLI: Novosel 4, Mihailović 3, Subotić 8 (7sk), Nikolić, Komatina 4(5sk), Mugoša 3, Vitkovac 2, Jelenić 6, Ivanov 11, Ćapin 20 (4as), Coleman 8(4sk).

Široki WWin: Jones 5 (6as), Buva 6 (8sk), Katić, Bilinovac 9, Babić, Bošnjak 2, Kaštropil 4, Petrović 6, Barać 15, Rikić, Coles 23.