FOTO  HKK Zrinjski: Pobjeda juniora nad Košem, poraz kadeta

Prvi na teren izašli su kadeti HKK Zrinjski te KK Koš iz Sarajeva. Kadeti Zrinjskog veoma su loše ušli u utakmicu i na samom početku se znao konačni pobjednik. Krajnji rezultat bio je 80:94.

KADETI: HKK ZRINJSKi - KK KOŠ 80:94

HKK ZRINJSKI: Planinić 6, Božić 10, Zovko 21, Krezić 8, Marić, Ćavar, Bošnjak, Miličević, Primorac, Mravak 2, Kolovrat 33, Krešić.

KK KOŠ: Ljutović 11, Mujezin 1, Šertović, Ćehović, Čoloman 22, Gočobija 6, Bjelak 14, Mirković 2, Ovčina 2, Avdić, Musa 36, Antunović.

Nakon kadetskih ekipa na teren su izašle juniorske ekipe Zrinjskog i Koša. Iako su Plemići vrlo dobro ušli u sami susret, prva četvrtina pripala je gostima 14:19. U drugom djelu igre juniori daju sve od sebe te prave preokret početkom zadnje četvrtine koja završava u korist Zrinjskog 22:12. Krajnji rezultat juniorskih ekipa glasio je 66:48.

JUNIORI: HKK ZRINJSKi - KK KOŠ 66:58

HKK ZRINJSKI: Vulić 2, Kuzman 2, Manjgo 17, Soldo 2, Bevanda 10, Barać, Hukara 10, Golemac 10, Zelenika, Sesar 13, Brkić.

KK KOŠ: Holjan 6, Softić, Velić, Hasanović 4, Osmanagić, Ilić 3, Vladović 14, Muratbegović, Karić 4, Vlahovljak 17, Kurtović, Bešović 10.