FOTO  HKK Zrinjski-KK Bosna 73:67

Bila je to utakmica koja privlači gledatelje u športske dvorane i koja je bila neizvjesna gotovo do zadnje minute. Na kraju treće četvrtine imao je Zrinjski veliku prednost, ali su iskusni igrači Bosne uspjeli izjednačiti rezultat u 37 minuti, te tako dovesti susret u rezultatsku neizvjesnost. Na kraju ipak zaslužena pobjeda Zrinjskog 73:67.

Najbolji kod Zrinjskog bili su Hajrić i Šakić sa po 19, te Simonović sa 18 poena, ok su kod Bosne Hodžić i Đurasović ubacili po 14 poena.

HKK Zrinjski:

Peljto 2, Mašić 2, Kahrimanović 7, Bodiroga, Tomić, Simonović 18, Hajrić 19, Hasandić 3, Peraica 1, Petrović, Šakić 19, Ramljak 2. Trener Ivan Vujičić.

KK Bosna ASA BHT

Radić 4 , Buza, Hodžić 14 , Hot, Batina 6 , Đurasović 14 , Zimić 6 , Čamdžić 4 , Rahimić 12 , Krušlin 3, Mujić, Pašalić 4. Trener: Dejan Parežanin.

Cijeli tijek susreta mogli ste pratiti putem našeg portala, a sada Vam donosimo fotografije sa utakmice.