Dodig osvojio naslov u Rotterdamu

Vidi originalni članak

Bio je ovo tek drugi zajednički turnir ovog dvojca, no očito je da veoma dobro funkcioniraju. Nakon što su u polufinalu pobijedili par Herbert/Mahut, u finalu su porazili kombinaciju Middelkoop/Koolhof. Možda Nizozemci i nisu poznati široj teniskoj javnosti, ali su ovog tjedna pokazali da mogu igrati odličan tenis s obzirom da su u četvrtfinalu pobijedili Kubota i Mela, dok su u polufinalu bili bolji od kombinacije Rojer/Tecau.

U današnjem smo meču vidjeli samo jedan break i to početkom drugog seta. Prvi je set bio neizvjestan te su Nizozemci sredinom seta propustili tri break šanse. Pobjednika je odlučila 13. igra u kojoj su se treći nositelji turnira  bolje snašli te slavili rezultatom 7:5. Drugi set na stranu "našeg" para odlazi rezultatom 6:3.