PRATITE UŽIVO LANINU UTRKU Lana Pudar uskoro pliva finale 100 metara delfin na Europskom prvenstvu

Lana Pudar brončana na Europskom prvenstvu u Otepeniju
KVS Orka

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar će danas u 17:13 sati nastupiti u finalu utrke na 100 metara delfin na Europskom prvenstvu u 25-metarskim bazenima koje se održava u rumunjskom Otopeniju.

Lana će imati priliku osvojiti novu medalju s obzirom da se prekjučer u utrci na 200 metara okitila broncom.

Podsjetimo, mostarska sirena je zauzela deveto mjesto u polufinalu s vremenom 57.44 sekundi i nije izborila izravan plasman u polufinale, no bila je prva rezerva.

Jutros je Talijanka Giulia D'Innocenzo otkazala nastup u finalu, te je Lana dobila priliku boriti se za još jednu medalju na ovom natjecanju.

Uz Pudar u finalu će se natjecati Angelina Kohler (Njemačka), Louise Hansson (Švedska), Anna Ntountounaki (Grčka), Ellen Walshe (Irska), Panna Ugrai (Mađarska), Laura Lahtinen (Finska) i Sara Junevik (Švedska).

Lanin današnji pohod na odličje možete pratiti na ovom linku.