MNK Hercegovina na Pecari svladala Mostar Stari Grad i odvela polufinale u treću odlučujuću utakmicu

MNK Hercegovina Mostar Stari Grad
FC Mostar Stari Grad Staklorad

U drugoj polufinalnoj utakmici doigravanja za prvaka Premijer futsal lige BiH MNK Hercegovina večeras je u svojoj dvorani na Pecari svladala FC Mostar Stari Grad Staklorad i tako izborila majstoricu u Mostaru. Nakon što je proteklog vikenda Mostar Stari Grad slavio sa 6:1, Širokobriježani su večeras uzvratili s pobjedom od 2:1.

Razlog što večeras nismo na Pecari vidjeli više pogodaka su samo vratari obje momčad Rašić na jednoj, te Momčilović na drugoj strani.

U prvom dijelu vidjeli smo jedan pogodak i to u mreži Mostaraca. Pogodio je iz akumuliranog prekršaja Ante Ćorluka.

U nastavku smo vidjeli obilje prigoda na obje strane, ali na pogodak smo čekali sve do tri minute prije kraja. Jednu polukontru sjajno je odradio Blago Gašpar i silovito pogodio za 2:0.

Već u idućem napadu Mostarci su s vratarem-igračem uspjeli smanjiti na 2:1 preko Bilala Jelića koji je i postavio konačni rezultat.

Odlučujuća utakmica za ulazak u finale igra se u subotu u Mostaru.