FOTO  Važna pobjeda HŠK Posušje u izravnoj borbi za ostanak protiv Leotara

HŠK Posušje FK Leotar
HŠK Posušje

U okviru 27. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine nogometaši HŠK Posušje upisali su važnu pobjedu u izravnoj borbi za ostanak u društvu najboljih protiv Leotara.

Slavila je momčad Branka Karačića minimalnim rezultatom 1:0, a čovjek odluke bio je Milanović.

U prvom djelu vidjeli smo nekoliko prigoda na obje strane. Prvi su zaprijetili gosti preko Đajića, no Luka Kukić je to dobro obranio.

Na drugoj strani prvu pravu prigodu vidjeli smo u 20. minuti kada je u prilici bio Jović, ali vratar gostiju to odlično brani.

U 25. minuti pokušao je i Dadić, no Puletić je ponovno siguran.

Pet minuta kasnije prilika za Leotar. Pucao je Handžić, ali Luka Kukić to krajnjim naporom spašava.

Do kraja poluvremena vidjeli smo još priliku Gabrijela Bobana, no vratari su danas bili jako raspoloženi.

U nastavku dvije prilike za Posušje. Najprije je Boban pucao, no lopta odlazi izvan okvira gola. Nakon toga priliku je imao i Jović, ali Puletić je opet odličan.

No, mreža se zatresla u 57. minuti. Begić je asistirao za Milanovića koji napokon probija Puletića za erupciju oduševljenja na Mokrom Docu.

Nekoliko minuta nakon toga vidjeli smo priliku Gabrijela Bobana koji je mogao povećati vodstvo, no nije danas išlo odličnog napadača Posušja.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i Plavo bijeli su upisali tri velika boda u borbi za ostanak.