ŠIROKI POBJEDOM IZBIO NA PRVO MJESTO Pecara i nakon pobjede nad Zvijezdom ostaje neosvojiva tvrđava

Široki Zvijezda 09
NK Široki

Široki Brijeg i Zvijezda 09 odigrali su svoju utakmuicu večeras na Pecari, a domaća momčad je slavila sa 2:1 i poravnala se na vrhu ljestvice sa Sarajevom s tim da Široki ima i utakmicu manje.

Mamić je već u 11. minuti doveo ekipu s Pecare u vodstvo, a da bi u 25. minuti Lukić sjajno prebacio istrčalog gostujućeg golmana i udvostručio prednost Širokog Brijega.

Nadu gostima vratio je Veličković golom u 56. minuti, ali do kraja je ostalo 2:1.

Momčad Marijana Budimira u ovoj sezoni još ne zna za poraz i u odličnoj formi dočekuje iduće kolo.

Široki Brijeg u sljedećem kolu dočekuje Sarajevo s kojim će se boriti za odvajanje na vrhu tablice, dok je Zvijezda 09 domaćin Posušju koje je upisalo neobičan poraz od Borca u Banjoj Luci.