VIDEO  MESSI SE IGRA U AMERICI Sinoć upisao pet asistencija u jednom poluvremenu za svoj Inter Miami

Leo Messi Inter Miami

Nogometaši Intera iz Miamia upisali su novu pobjedu u MLS-u. Ovaj put su na domaćem terenu bili bolji od New York Red Bullsa rezultatom 6:2, a trijumf su upisali nakon preokreta.

Prvo ime susreta? Naravno, Lionel Messi. Maestralni Argentinac upisao je čak pet asistencija. Da, dobro ste pročitali, pet asistencija. Sve u drugih 45 minuta. Povrh svega, upisao je i gol.

Poveli su gosti u 30. minuti golom Vanzeira, te se s tim rezultatom otišlo na pauzu.

Onda nastupa show. Mesi već u 48. asistira Rojas, da bi dvije minute kasnije i pogodio za preokret.

Nova asistencija za Rojas došla je u 62. minuti, da bi onda uslijedile tri za Luisa Suareza, urugvajskog napadača koji se već navikao na postizanje golova zbog Mesijevih asistencija.

Urugvajac je pogađao u 69., 75. i 81. minuti, a konačan rezultat je postavio Emil Forsberg u sedmoj minuti sudačke nadoknade iz penala.

Inter Miami je prva ekipa MLS-a s 24 boda, tri više od drugoplasiranog Cincinnatija. New York je 4. sa 17 bodova.