Prilika za posao: Tvrtka iz Hercegovine raspisala Natječaj za više radnih mjesta

geo spektar, Natječaj, posao

Geo Spektar d.o.o. tvrtka u privatnom vlasništvu koja od 1994. godine gradi reputaciju kroz djelatnosti trgovine i usluga, prvobitno zamišljena kao poduzeće za boje i lakove za autoindustriju, a danas i profesionalnih alata, hobi alata, fasadnog programa, unutarnjih premaza, zaštitne opreme renomiranih svjetskih proizvođača: Axalta, Proxxon, BGS, Stainel, Topex, 3M, DeWalt, Mipa, U-pol, Carlofon, i drugi.

Geo Spektar d.o.o. zbog povećanog obima posla, proširivanja djelatnosti i otvaranja nove podružnice u Mostaru, raspisuje natječaj za prijem djelatnika na neodređeno vrijeme na sljedećim pozicijama:

TRGOVAC
Opis radnog mjesta:
• Aktivan rad u prodaji
• Kontakt,usluživanje kupaca
• Svakodnevno praćenje stanja robe i izlaganje
• Priprema prijedloga za poboljšanje prodajnih rezultata
• Održavanje reda i urednosti maloprodajnog objekta
• Saradnja sa rukovodstvom
• Promocija novog asortimana, znanje tehničkih karakteristika proizvoda iz asortimana
Zaposlenima nudimo:
• Mogućnost timskog rada
• Usavršavanje i stalnu edukaciju
• Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
Uvjeti:
• SSS
• Odlično poznavanje MS Office alata
• Obavezno poznavanje ručnog i električnog alata, boja i lakova
• Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnom poslovima
• Komunikativnost i odgovornost u radu
• Motiviranost za rad i usvajanje novih znanja

Lokacija: Široki Brijeg/Mostar
Broj izvršilaca: 4

VODITELJ MALOPRODAJE

Ukoliko želite biti dio tima koji postiže vrhunske rezultate, ujedno njegujući i korporativne vrijednosti poduzeća i ako ispunjavate slijedeće uvjete, prijavite se na navedeno radno mjesto:

• Vođenje,organiziranje,usklađivanje i kontroliranje maloprodaje
• Praćenje i unapređenje prodajnih rezultata, kontrola troškova i nabavke, analiza tržišta, analiza trendova, i davanje preporuka za poboljšanje
• Odgovornost za praćenje i provođenje zakona vezanih za maloprodaju, potrošače i reklamacije
• Organizacija rada maloprodaje (treninzi, zamjene, uvođenja, GO..)
• Praćenje i procjenjivanje radne uspješnosti tima
• Unapređenje maloprodajnih jedinica uz stalni nadzor i kontrolu kroz ključne pokazatelje poslovanja
• Praćenje ulaza i izlaza robe kroz maloprodaju sa naglaskom na praćenje koeficijenta obrta roba, dobavljača i objekata, u cilju poboljšanja rentabilnosti poslovanja
• Praćenje i briga o zalihama
• promocija novog asortimana, znanje tehničkih karakteristika proizvoda iz asortimana
• Učešće u kreiranju prodajnih ciljeva, strategije i razvojnih planova za maloprodaju, realizacija i praćenje istih te izvještavanje nadređenih
Nudimo:
• Stimulativna primanja u skladu sa ostvarenim rezultatima rada
• Samostalnost u radu i kod donošenju odluka
• Dinamično radno okruženje
• Mogućnost napredovanja
Uvjeti:
• VŠS/VSS ekonomskog ili tehničkog smjera
• Iskustvo u vođenju tima, mentoriranju i razvoju zaposlenika
• Radno iskustvo najmanje 3 godine na sličnim ili istim poslovima
• Dobre komunikacijske vještine i vještine rješavanja konflikata
• Dinamičnost, inovativnost, odgovornost za rezultate rada
• Poznavanje zakona o zaštiti potrošača

Lokacija: Široki Brijeg/ Mostar
Broj izvršilaca: 1

KOORDINATOR PRODAJE/KOMERCIJALE
• postavljanje ciljeva i planova za komercijaliste
• odgovornost za prodajne rezultate u odnosu na postavljeni plan prodaje
• planiranje i obilazak postojećih i potencijalnih kupaca
• izrada kalkulativnih elemenata, ponuda i praćenje istih do završne realizacije
• briga o naplati ugovorenih i realiziranih poslova
• izrada tjednih i mjesečnih izvještaja o putovanjima, prodaji i naplati potraživanja komercijalista
• sudjelovanje u izradi promotivnih materijala za maloprodaju sa marketingom
• unapređenje prodaje i cjelokupnog poslovanja firme
Nudimo Vam:
• izazovan i dinamičan posao u mladom i perspektivnom okruženju
• primjerena osobna primanja
• mogućnost stalnog napredovanja i usavršavanja
• profesionalni razvoj u međunarodnom poslovnom okruženju
Uvjeti:
• VŠS/VSS ekonomskog ili tehničkog smjera,
• najmanje 3 godine radnog iskustva u koordinaciji prodajom koje uključuje nadgledanje prodajnih timova na terenu
• komunikativnost,organizatorske sposobnosti, sposobnost prezentacije
• odlično poznavanje MS Office alata,
• poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• vozačka dozvola B kategorije

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti na e-mail: [email protected] ili poštom na adresu (s naznakom ”PRIJAVA ZA POSAO”)
GEO SPEKTAR D.O.O.
Trnska cesta 1
88220 Široki Brijeg, BiH

Natječaj ostaje otvoren do 10. prosinca 2019.g.