ŽRK Živinice - HŽRK Zrinjski 24:36

HŽRK Zrinjski
Preporođene Plemkinje su se ovaj put iz Živinica vratile sa punim pljenom, gdje je "stradao" istoimeni domaćin rezultatom 24:36 (10:19).

Prvih desetak minuta susreta proteklo je u izjednačenoj igri, da bi u nastavku Plemkinje konstantno povećavale prednost i na kraju zasluženo slavile.

Zanimljivo je da su, i pored visokog poraza domaćih rukometašica, vratnice spasile domaći sastav, jer su iz naše rukometašice pogodile desetak puta.

Zrinjski su ovaj put predvodile Gordana Marić i Andrea Prusina koje su postigle po 8 pogodaka te Ivana Mlakić sa 7.

U sljedećem kolu pred Zrinjskim je još jedan veliki ispit jer na svom parketu dočekuje ŽRK Mira iz Prijedora koja je trenutačno drugoplasirana momčad prvenstva sa samo jednim porazom.