ŽRK Ljubuški - RK Jedinstvo Tuzla 28:26 (17:13)

...lakše nego što to krajnji rezultat pokazuje pobijedila iskusnu i na trenutke nervoznu ekipu Jedinstva rezultatom 28:26, poluvrijeme 17:13. Inače, prvo poluvrijeme utakmice proteklo je u stalnoj prednosti domaćih rukometašice od dva do pet zgoditaka razlike. Drugo poluvrijeme utakmice domaće su izvrsno otvorile i već u 33-oj minuti susreta napravile prednost od sedam zgoditaka razlike, koju su znalački održavale do par minuta prije kraja utakmice kada je trener Petar Šuvak koji je inače vodio ovu utakmicu sa tribina (zbog crvenog kartona na Ilidži) dao priliko svim igračicama.

U zadnjih pet minuta gošće su postigle četiri zgoditka i time ublažile katastrofalan poraz za koji su bile spremne u ovoj utakmici.

ŽRK LJUBUŠKI-RK JEDINSTVO 28:26 (17:13)

Ljubuški, 06.11.2010.

Gradska športska dvorana. Gledatelja 200.

Suci: Darko Džeba i Andrej Kolobarić Mostar

Nadzornik: Jelena Popović Banjaluka

Sedmerci: Ljubuški 4/3, Jedinstvo 5/2.

Isključenja: Ljubuški12, Jedinstvo 12 minuta.

Crveni karton: Sabina Zupčević 34 minuta.

ŽRK Ljubuški: Jelčić, Stojak,  Katarina Pavlović 2, Bebić, Ivana Pavlović, Vesna Tolić 4, Boras 5, Vrdoljak 4, Kolak, Mišetić 4, Šunjić 2, Prusina 7, Dodig i Nosić.

Trener: Petar Šuvak

RK Jedinstvo: Turudić 6, Almira Omahić 4, Saletović 4, Demirović, Avdić, Kušimić 6, Zupčević 6, Dubinović, Armina Omahić i Kamarić.

Trener: Zlatko Cipurković

Idući susret ljubušanke igraju u srijedu 12/13. studenog u Živinicama protiv istoimenog domaćina.

Izvor:zrkljubuski1956.blog.hr