ŽRK Krivaja-HRK Katarina 26:26

HŽRK Zrinjski, HRK Katarina, ŽRK Krivaja, HRK Katarina

...ipak, okončana je najrealnijim ishodom. Krivajašice su povele 1:0, Mostarke preokrenule 2:4, a domaće rukometašice u 28. minuti drugi put došle u vodstvo 13:12, što je bio i rezultat prvog poluvremena. U nastavku izabranice trenera Adnana Đerzića bolje, i već u 34. minuti imaju vodstvo 15:12. U 43. minuti prvo izjednačenje u drugom poluvremenu 18:18.

Do kraja Krivaja u prednosti do 55. minute 24:22, ali i bez snage u presudnim momentima za potpuni uspjeh. Na kraju, 26:26, i aplauz zavidovićke publike za sve aktere, uključujući i sudački par iz Zenice. Kod Krivaje najbolje Adimira Zvekić, Jasna Saletović i Sumeja Mujkić, a kod Katarine Anica Gudelj (13 odbrana, 1 sedmerac), Klaudija Knezović i Anela Prguda.