FOTO  ŽRK Jedinstvo-HŽRK Zrinjski 20:24

Bila je to utakmica u kojoj su domaće imale prednost u prvih nekoliko minuta, a zatim su Plemkinje preuzele vodstvo koje su držale do samog kraja utakmice. Već na poluvremenu rezultat je glasio 8:14, i utakmica je već tada bila gotova bar što se tiče pobjednika.

I u nastavku se nastavila dominacija Plemkinja koje su povećavale prednost u svoju korist. U drugom dijelu poluvremena trener Zrinjskog Ana Papak dala je priliku svim igračicama koje je imala na klupi, što su iskoristile domaće igračice i do kraja smanjile rezultat na prihvatljivih 20:24.

Pobjeda Zrinjskog je čista i zaslužena, a utakmici je nazočilo oko pedesetak gledatelja. U Zrinjskom se istakla Prusina sa čak 14 pogodaka, dok je kod domaćih dominirala Katić sa 7 pogodaka.