Važna pobjeda Izviđača nad Bosnom u Visokom 33:30 [17:17]

Samo prvo poluvrijeme utakmice proteklo je u izjednačenoj igri obadvije ekipe, tako da se na odmor otišlo s izjednačenih 17:17. U nastavku susreta ista slika sve do zadnje četvrtine utakmice kada se "Skauti" odvajaju na dva zgoditka prednosti koje znalački čuvaju do kraja utakmice i pretvaraju u nova tri gostujuća boda za Izviđač.

Kod Izviđača Mi Grupa sjajni vratari s 15. obrana, a izvrsnu partiju su pružili Matić s 8, Malinović s 6 i vetaran Jurić s 4 postignuta zgoditaka.

RK Bosna Prevent - HRK Izviđač Mi grupa 30:33 (17:17)

Gledatelja: 300

Suci: Adnan Muhtarević i Jasenko Omerefendić (oba Živinice)

Delegat: Dušan Popović (Banja Luka)

Sedmerci: Bosna 13(11), Izviđač 3(0)

Isključenja: Bosna 8 min, Izviđač 10 min

BOSNA PREVENT: Tatar (10 obrana, 3 sedmerca), En.Sirćo, Balta, Vranac 5, Zečević 2, Halilbegović, Omerović, Burić, Skopljak, Ahić 3(2), Ed.Sirćo 8, Mustafić 12(9), Geko, Limo, Begović, Žiga.

Trener: Samir Jamaković

IZVIĐAČ MI GRUPA: Burić (8 obrana, 2 sedmerca), Bumbar (5 obrana, 1 sedmerac), Miličević, Malinović 6, Zeljić 2, Herceg, Jurić 4, Matić 8, Čolak, Mucić 1, Boras 2, Grbavac, Ilić 4, Džeba, Milas, S.Burić 5.

Trener: Zdenko Grbavac