SKIF Krasnodar-HMRK Zrinjski 39:27

HMRK Zrinjski, Krasnosdar, Challange Cup
...u Krasnodaru protiv domaćeg SKIF Krasnodar.

Umorni i iscrpljeni Plemići su dobro otvorili susret, ali kako je utakmica odmicala vidjelo je koliko ih je put premorio tako da odmorni domaćini preuzimaju vodstvo.

U 15. minuti rezultat je glasio 9:4 sa Skif. Kako je utakmica odmicala umor je sve više činio svoje, tako da su Plemići na poluvrijeme otišli sa 10 pogodaka zaostatka 18:10.

U drugom poluvremenu malo bolja igra Plemića koji su uspijevali parirati domaćinu. u 45. minutu zaostatak je bio sedam pogadaka 28:21. Do kraja pad koncentracije i umor su učinili svoje za konačan rezultat 39:27.

Kada se uzme sve u obzir što se tiče puta, neprespavane noći sam izlazak na megdan rukometašima iz Krasnodara je uspjeh. Vjerojatno velika većina momčadi u ovakvim okolnostima ne bi ni igrala utakmicu. Zrinjski nije među tom većinom, i Plemići su ostavljeni od svih i sami protiv svih časno izašli na teren i u skladu sa svojim mogućnostima hrabro odigrali utakmicu.